Meeskond

Erki Peegel

erki-peegel

Ettevõtte asutajal Erki Peeglil on pikaajalised kogemused kommunikatsiooni ja turunduse strateegilises juhtimises ja nõustamises. Aastatel 1995-1998 töötas ta Hoiupanga avalike suhete osakonnas, vastutades meedia- ja investorsuhete eest. 1999-2003 juhtis ta Eesti Energia kontserni kommunikatsiooni, koordineerides nii valitsus- ja regulaatorsuhteid, strateegilist kommunikatsiooni kui ka brändi arendamist. 2004-2005 oli ta Juhan Partsi valitsuse meedianõunik, 2005-2010 juhtis EASi turundus- ja kommunikatsiooniüksust. 2019-2021 töötas Erki nõunikuna Rahandusministeeriumis, koordineerides rahapesu tõkestamise strateegilist kommunikatsiooni erinevate valitsusasutuste vahel.

Erki oli 2015. aastal üks MTÜ Organic Estonia loojatest. Organic Estonia on Eesti mahemajanduse ettevõtete esindusorganisatsioon, mis toob kokku sertifitseeritud mahetoodete ja loodustoodete tootjad. 

Erki on Tallinna Lastehaigla Toetusfondi nõukogu liige ja Nõmme-Tallinn Rotary klubi liige.

Vaata Erki Linkedin profiili.

Erkiga saab kontakti:
Tel: +372 5165808
E-post: erki@peegelpartnerid.ee
Skype: erkipeegel

 

Kristi Peegel

Kristi Peegel on aktiivne kodanikuühiskonna liige ning tal on pikaajalised kogemused meeskondade juhtimises ja arendamises. Aastatel 1995-1999 töötas ta Hansapanga Grupis, sh Hansa Capitali siseaudiitorina, 2000-2002 Tallinna Kaubamaja Grupi juhatuse esimehe abina, olles ka kontserni siselehe peatoimetaja, 2002-2009 Eesti Energias Tallinn-Harju võlasektori juhataja ja jaeäri tehnoloogia osakonna juhatajana. 2009. aastast on Kristi MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu asutaja ja juhataja, tegeledes igapäevaselt diabeedialase huvikaitse, avaliku kommunikatsiooni ja erinevate huvirühmade koolitamisega.

Kristi on 2015. aastast MTÜ Kogemuse Jõud asutaja ja juhatuse liige. MTÜ Kogemuse Jõud on üle-Eestiline vabatahtlik ühendus, mis koondab vastava ettevalmistuse saanud kogemusnõustajaid ja koolitab uusi.

Kristil on ärijuhtimise magistrikraad EBSist ja õigusalane rakenduskõrgharidus Tallinna Majanduskoolist. 

2018. aastal valis Eesti Vabaühenduste Liit Kristi kodanikuühiskonna aasta missiooniinimeseks. 

Kristi on aidanud käivitada mitmeid huvikaitseorganisatsioone ja nõustab kliente organisatsioonide huvikaitse korraldamisel, terviseedenduse arendamisel ja teistel sotsiaal- ja haridusvaldkonnaga seotud kommunikatsiooni teemadel. Samuti on Kristi nõustanud patsientide huvist lähtuvalt rahvusvahelisi ravimifirmasid uute toodetega Eesti turule sisenemisel. 

Kristiga saab kontakti:
Tel: +372 5116492
E-post: kristi.peegel@gmail.com